Problem z przyśpieszeniem

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sajmonwww
    Classic
    • 2011
    • 27

    Problem z przyśpieszeniem

    VCD razczej nie ma. Są specjalne odblokowywacze podłączane pomiędzy DVD i samochód.
  • meltrance
    Drive
    • 2010
    • 68

    #2
    Problem z przyśpieszeniem

    Witam. Przeglądałem forum, ale tematu takiego znaleźć nie mogę niestety, dlatego zakładam nowy. Mam pewien problem z moja Octavia. Mam nadzieje ze ktoś mi tu coś podpowie, a mianowicie : Skoda Octavia II z silnikiem 1.9 TDi 105KM. Podczas jazdy dochodzącej do 3 tys. obrotów odłącza sie turbina, a pozniej predkosc max. wynosi 120 km/h mimo ze pedał w podłodze. Gdy zjade na pobocze, wyłącze silnik, zapale ponownie to turbina działa i nawet przekrocze te 3 tys obrotów, ale pozniej znow jest to odbicie na pedale które sie czuje pod nogą i koniec normalnego przyspieszenia. Po mieście jest to mniej przydatne, ale w trasie wyprzedzic takim samochodem to katorga :/ Turbina jest wymieniona i co sie okazało to nie było nią spowodowane. Moze jakies podcisnienia ? Mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś inteligentny, bo ja juz odwiedzilem wiele warsztatów i wszyscy robią oczy i daja rade : trzeba odwiedzic serwis... :shock:

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
    Marcin

    Komentarz

    • szkoda
      RS
      S_OCP Member
      • 2005
      • 22543

      #3
      Zamieszczone przez meltrance
      tematu takiego znaleźć nie mogę niestety
      to chyba żart?

      -> notlauf :idea:
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz

      Pracuję...